Lex Terra

Aktualności

Ciekawe realizacje

 • Wycena jeziora

  Tak, jezioro to również nieruchomość. Czy wiecie Państwo, że w Słowenii jest tajemnicze, znikające jezioro?  Pojawia się jesienią, ma długość 10 km i szerokość 5 km. Latem może być uprawiane jako pole, zimą zaś wykorzystywane jest jako lodowisko. To byłaby dopiero wycena! Pytanie tylko, czy nieruchomości rolnej, czy nieruchomości pod wodami?

  więcej

Aktualności

 • Budownictwo senioralne w Polsce data dodania: 10.06.2015

  W dniu 10 czerwca 2015 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Doradców Rynku Nieruchomości.

  więcej
 • Certyfikowany mediator data dodania: 07.07.2011

  Informujemy, że pani Katarzyna Rusin została wpisana na listę certyfikowanych mediatorów

  więcej
 • Ciekawe zdjęcia data dodania: 10.10.2013

  Miło nam poinformować, że w ostatnim wydaniu kwartalnika "Nieruchomość" w pierwszej odsłonie z cyklu ciekawe budynki - jako zdjęcia numeru ukazały się trzy fotografie ciekawych budowli autorstwa Katarzyny Rusin.

  więcej
 • Co ma wspólnego rzeczoznawca majątkowy z czarodziejem? data dodania: 21.05.2014

  Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że w ostatnim wydaniu Kwartalnika branżowego pisma "Nieruchomość" ukazał się artykuł autorstwa Pani Katarzyny Rusin pod zabawnym tytułem "Co ma wspólnego rzeczoznawca majątkowy z czarodziejem"? Zapewniamy, iż mimo, że tytuł na to nie wskazuje, artykuł jest jak najbardziej poważny.

  więcej
 • Felieton "Etykieta Rzeczoznawcy Majątkowego" data dodania: 10.10.2010

  Informujemy, że ukazał się już kolejny numer Kwartalnika branżowego „Nieruchomość” a wraz z nim czwarty już felieton autorstwa Pani Katarzyny Rusin z cyklu „Etykieta Rzeczoznawcy Majątkowego”. Tym razem poruszana jest w nim kwestia prowadzenia rozmów biznesowych i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z tą niezbędną w biznesie tematyką na łamach Kwartalnika, którego zakupu można dokonać w siedzibie Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Katowicach, ul. Dąbrowskiego 22.

  więcej

1 2 3 4 5 6

Kontakt

ul. Jesionowa 15
40-159 Katowice
tel. 032 750 59 96
fax 032 750 59 40
kancelaria@lexterra.pl