Lex Terra

Aktualności

 • Życzenia Wielkanocne

  Na zbliżające się  Święta Wielkanocne składam Państwu moc serdecznych, pachnących wiosną życzeń wielkanocny koszyk pełen spełnionych Państwa marzeń oraz wiosennego nastroju bez względu na pogodę

  Katarzyna Rusin

  więcej


Ciekawe realizacje

 • Wycena jeziora

  Tak, jezioro to również nieruchomość. Czy wiecie Państwo, że w Słowenii jest tajemnicze, znikające jezioro?  Pojawia się jesienią, ma długość 10 km i szerokość 5 km. Latem może być uprawiane jako pole, zimą zaś wykorzystywane jest jako lodowisko. To byłaby dopiero wycena! Pytanie tylko, czy nieruchomości rolnej, czy nieruchomości pod wodami?

  więcej

Aktualności

 • Felieton "Etykieta Rzeczoznawcy Majątkowego" data dodania: 10.10.2010

  Informujemy, że ukazał się już kolejny numer Kwartalnika branżowego „Nieruchomość” a wraz z nim czwarty już felieton autorstwa Pani Katarzyny Rusin z cyklu „Etykieta Rzeczoznawcy Majątkowego”. Tym razem poruszana jest w nim kwestia prowadzenia rozmów biznesowych i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z tą niezbędną w biznesie tematyką na łamach Kwartalnika, którego zakupu można dokonać w siedzibie Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Katowicach, ul. Dąbrowskiego 22.

  więcej
 • Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej w polskiej rzeczywistości data dodania: 11.11.2011

  Zapraszamy do zapoznania się z arykułem autorstwa Pani Katarzyny Rusin, który ukazał się w Wydawnictwie Beck Nieruchomości a dotyczy prawidłowości i rzetelności sporządzania wycen dla Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.

  więcej
 • MSSF 13 - pomiar wartości godziwej data dodania: 12.07.2012

  Informujemy, że w lipcowym wydaniu miesięcznika "Nieruchomości" wydawnictwa Beck ukazał się artykuł autorstwa Pani Katarzyny Rusin  na temat nowego standardu MSSF 13, który zacznie obowiązywać od stycznia 2013 roku.

  więcej
 • Nowy felieton z cyklu "Etykieta rzeczoznawcy majątkowego" data dodania: 28.02.2011

  Trwa karnawał a wraz z nim najbardziej huczne imprezy -  zabawy karnawałowe. Odkąd pamiętamy ludzie zapraszają się nawzajem, by podtrzymać więzy rodzinne, przyjaźnie, znajomości a także, by podkreślić dobre relacje biznesowe.

  więcej
 • Nowy felieton z cyklu "Etykieta rzeczoznawcy majątkowego" data dodania: 10.10.2011

  Miło nam poinformować, że w kwartalniku "Nieruchomość" ukazał się nowy felieton Pani Katarzyny Rusin. Artykuł napisany został z myślą o właśnie zakończonej XX Konferencji Rzeczoznawców Majątkowych i rozwija tematykę tworzenia, organizacji i przebiegu knferencji branżowych.

  więcej

1 2 3 4 5 6 7

Kontakt

ul. Jesionowa 15
40-159 Katowice
tel. 032 750 59 96
fax 032 750 59 40
kancelaria@lexterra.pl