Lex Terra

Aktualności

Ciekawe realizacje

 • Wycena jeziora

  Tak, jezioro to również nieruchomość. Czy wiecie Państwo, że w Słowenii jest tajemnicze, znikające jezioro?  Pojawia się jesienią, ma długość 10 km i szerokość 5 km. Latem może być uprawiane jako pole, zimą zaś wykorzystywane jest jako lodowisko. To byłaby dopiero wycena! Pytanie tylko, czy nieruchomości rolnej, czy nieruchomości pod wodami?

  więcej

Aktualności

 • Felieton "Etykieta Rzeczoznawcy Majątkowego" data dodania: 10.10.2010

  Informujemy, że ukazał się już kolejny numer Kwartalnika branżowego „Nieruchomość” a wraz z nim czwarty już felieton autorstwa Pani Katarzyny Rusin z cyklu „Etykieta Rzeczoznawcy Majątkowego”. Tym razem poruszana jest w nim kwestia prowadzenia rozmów biznesowych i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z tą niezbędną w biznesie tematyką na łamach Kwartalnika, którego zakupu można dokonać w siedzibie Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Katowicach, ul. Dąbrowskiego 22.

  więcej
 • Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej w polskiej rzeczywistości data dodania: 11.11.2011

  Zapraszamy do zapoznania się z arykułem autorstwa Pani Katarzyny Rusin, który ukazał się w Wydawnictwie Beck Nieruchomości a dotyczy prawidłowości i rzetelności sporządzania wycen dla Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.

  więcej
 • MSSF 13 - pomiar wartości godziwej data dodania: 12.07.2012

  Informujemy, że w lipcowym wydaniu miesięcznika "Nieruchomości" wydawnictwa Beck ukazał się artykuł autorstwa Pani Katarzyny Rusin  na temat nowego standardu MSSF 13, który zacznie obowiązywać od stycznia 2013 roku.

  więcej
 • Nowy felieton z cyklu "Etykieta rzeczoznawcy majątkowego" data dodania: 28.02.2011

  Trwa karnawał a wraz z nim najbardziej huczne imprezy -  zabawy karnawałowe. Odkąd pamiętamy ludzie zapraszają się nawzajem, by podtrzymać więzy rodzinne, przyjaźnie, znajomości a także, by podkreślić dobre relacje biznesowe.

  więcej
 • Nowy felieton z cyklu "Etykieta rzeczoznawcy majątkowego" data dodania: 10.10.2011

  Miło nam poinformować, że w kwartalniku "Nieruchomość" ukazał się nowy felieton Pani Katarzyny Rusin. Artykuł napisany został z myślą o właśnie zakończonej XX Konferencji Rzeczoznawców Majątkowych i rozwija tematykę tworzenia, organizacji i przebiegu knferencji branżowych.

  więcej

1 2 3 4 5 6 7

Kontakt

ul. Jesionowa 15
40-159 Katowice
tel. 032 750 59 96
fax 032 750 59 40
kancelaria@lexterra.pl