Lex Terra

Aktualności

  • Szkolenia antykorupcyjne

    W dniu 01 marca Pani Katarzyna Rusin zakończyła pozytywnymi wynikami testy wiedzy w tematach „Korupcja w biznesie”, "Korupcja w administracji publicznej" i "Skutki społeczne korupcji” organizowane przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Zakończenie testów z wynikiem pozytywnym zwieńczone było uzyskaniem stosownych certyfikatów.

    więcej


Ciekawe realizacje

  • Wycena jeziora

    Tak, jezioro to również nieruchomość. Czy wiecie Państwo, że w Słowenii jest tajemnicze, znikające jezioro?  Pojawia się jesienią, ma długość 10 km i szerokość 5 km. Latem może być uprawiane jako pole, zimą zaś wykorzystywane jest jako lodowisko. To byłaby dopiero wycena! Pytanie tylko, czy nieruchomości rolnej, czy nieruchomości pod wodami?

    więcej

MSSF 13 - pomiar wartości godziwej

Informujemy, że w lipcowym wydaniu miesięcznika "Nieruchomości" wydawnictwa Beck ukazał się artykuł autorstwa Pani Katarzyny Rusin  na temat nowego standardu MSSF 13, który zacznie obowiązywać od stycznia 2013 roku. Zachęcamy do zapozania się tak z artykułem jak i z treścią samego standardu MSSF 13, który stanowi kompendium wiedzy nt. wartości godziwej w wycenie.

Kontakt

40-085 Katowice,
ul. Mickiewicza 29
tel. 032 750 59 96
fax 032 750 59 40
kancelaria@lexterra.pl