Lex Terra

Aktualności

 • Życzenia Wielkanocne

  Na zbliżające się  Święta Wielkanocne składam Państwu moc serdecznych, pachnących wiosną życzeń wielkanocny koszyk pełen spełnionych Państwa marzeń oraz wiosennego nastroju bez względu na pogodę

  Katarzyna Rusin

  więcej


Ciekawe realizacje

 • Wycena jeziora

  Tak, jezioro to również nieruchomość. Czy wiecie Państwo, że w Słowenii jest tajemnicze, znikające jezioro?  Pojawia się jesienią, ma długość 10 km i szerokość 5 km. Latem może być uprawiane jako pole, zimą zaś wykorzystywane jest jako lodowisko. To byłaby dopiero wycena! Pytanie tylko, czy nieruchomości rolnej, czy nieruchomości pod wodami?

  więcej

Szkolenia antykorupcyjne

W dniu 01 marca Pani Katarzyna Rusin zakończyła pozytywnymi wynikami testy wiedzy w tematach „Korupcja w biznesie”,  "Korupcja w administracji publicznej" i "Skutki społeczne korupcji” organizowane przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Zakończenie testów z wynikiem pozytywnym zwieńczone było uzyskaniem stosownych certyfikatów.

Szkolenia antykorupcyjne poświęcone są funkcjonującym w obrocie prawnym i gospodarczym systemowym i instytucjonalnym rozwiązaniom antykorupcyjnym, pozwalają na zdobycie, usystematyzowanie i poszerzenie wiedzy na temat przepisów antykorupcyjnych oraz metod przeciwdziałania korupcji.

Zachęcam wszystkich do uczestniczenia w szkoleniach antykorupcyjnych, które podnoszą wciąż niski jeszcze poziom społecznej świadomości i percepcji korupcji.

Katarzyna Rusin

 

 

 

 

 

 


Załącznik 

Galeria 

Kontakt

ul. Jesionowa 15
40-159 Katowice
tel. 032 750 59 96
fax 032 750 59 40
kancelaria@lexterra.pl