Lex Terra

Aktualności

Ciekawe realizacje

  • Wycena jeziora

    Tak, jezioro to również nieruchomość. Czy wiecie Państwo, że w Słowenii jest tajemnicze, znikające jezioro?  Pojawia się jesienią, ma długość 10 km i szerokość 5 km. Latem może być uprawiane jako pole, zimą zaś wykorzystywane jest jako lodowisko. To byłaby dopiero wycena! Pytanie tylko, czy nieruchomości rolnej, czy nieruchomości pod wodami?

    więcej

Szkolenia antykorupcyjne

W dniu 01 marca Pani Katarzyna Rusin zakończyła pozytywnymi wynikami testy wiedzy w tematach „Korupcja w biznesie”,  "Korupcja w administracji publicznej" i "Skutki społeczne korupcji” organizowane przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Zakończenie testów z wynikiem pozytywnym zwieńczone było uzyskaniem stosownych certyfikatów.

Szkolenia antykorupcyjne poświęcone są funkcjonującym w obrocie prawnym i gospodarczym systemowym i instytucjonalnym rozwiązaniom antykorupcyjnym, pozwalają na zdobycie, usystematyzowanie i poszerzenie wiedzy na temat przepisów antykorupcyjnych oraz metod przeciwdziałania korupcji.

Zachęcam wszystkich do uczestniczenia w szkoleniach antykorupcyjnych, które podnoszą wciąż niski jeszcze poziom społecznej świadomości i percepcji korupcji.

Katarzyna Rusin

 

 

 

 

 

 


Załącznik 

Galeria 

Kontakt

ul. Jesionowa 15
40-159 Katowice
tel. 032 750 59 96
fax 032 750 59 40
kancelaria@lexterra.pl