Lex Terra

Aktualności

Ciekawe realizacje

  • Wycena jeziora

    Tak, jezioro to również nieruchomość. Czy wiecie Państwo, że w Słowenii jest tajemnicze, znikające jezioro?  Pojawia się jesienią, ma długość 10 km i szerokość 5 km. Latem może być uprawiane jako pole, zimą zaś wykorzystywane jest jako lodowisko. To byłaby dopiero wycena! Pytanie tylko, czy nieruchomości rolnej, czy nieruchomości pod wodami?

    więcej

Zakres działalności

Pierwotnie jako firma doradcza Kancelaria zajmowała się głównie konsultingiem z zakresu finansów. Dziś łączymy rolę doradcy biznesowego z kompleksową obsługą rynku nieruchomości.
Z powodzeniem działamy w całym sektorze nieruchomości, oferując usługi szacowania wartości nieruchomości, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, usługi projektowe oraz doradztwo techniczne z zakresu inwestycji budowlanych prowadzonych na nieruchomościach. Nasze działania ukierunkowane są w głównej mierze na nieruchomości komercyjne, choć nasza oferta obejmuje pełną obsługę wszystkich podsektorów rynku nieruchomości – zarówno nieruchomości przemysłowych jak i komunalnych, nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych, gruntów rolnych, leśnych, wyceny przedsiębiorstw oraz maszyn i urządzeń trwale związanych z gruntem.

Usługi kancelarii dedykowane są dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w zakresie finansów, z różnych względów zainteresowanych poznaniem wartości majątku swojego lub obcego, dla planujących inwestycje budowlane i wszystkich tych, dla których bardzo szeroko pojęta gospodarka nieruchomościami stanowi „wiedzę tajemną”.

Kontakt

ul. Jesionowa 15
40-159 Katowice
tel. 032 750 59 96
fax 032 750 59 40
kancelaria@lexterra.pl