Lex Terra

Aktualności

 • Życzenia Wielkanocne

  Na zbliżające się  Święta Wielkanocne składam Państwu moc serdecznych, pachnących wiosną życzeń wielkanocny koszyk pełen spełnionych Państwa marzeń oraz wiosennego nastroju bez względu na pogodę

  Katarzyna Rusin

  więcej


Ciekawe realizacje

 • Wycena jeziora

  Tak, jezioro to również nieruchomość. Czy wiecie Państwo, że w Słowenii jest tajemnicze, znikające jezioro?  Pojawia się jesienią, ma długość 10 km i szerokość 5 km. Latem może być uprawiane jako pole, zimą zaś wykorzystywane jest jako lodowisko. To byłaby dopiero wycena! Pytanie tylko, czy nieruchomości rolnej, czy nieruchomości pod wodami?

  więcej

Doświadczenie

„Jedynym źródłem wiedzy jest doświadczenie” – ta sentencja wypowiedziana przez Alberta Einsteina stanowi podstawę działania Kancelarii. Od 1994 roku z pełnym zaangażowaniem spełniamy wymagania i realizujemy oczekiwania naszych klientów. Każdego traktujemy z należytą powagą i z pełnym zrozumieniem indywidualnych potrzeb.

Oferta nasza skierowana jest zarówno do klientów instytucjonalnych jak i osób fizycznych. Mimo, iż jesteśmy niedużą, lokalną kancelarią, możemy poszczycić się uczestnictwem w realizacji usług dla przedsiębiorstw różnych branż, w tym branży górniczej, energetycznej i chemicznej.

Obsługujemy przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i firmy usługowe.

Rzetelna obsługa tak różnorodnych branżowo i wielkościowo przedsiębiorstw możliwa jest dzięki współpracy ze specjalistami tych branż i uczestnictwu wysokiej klasy profesjonalistów w każdej z realizowanych dziedzin konkretnego przedsięwzięcia.

Nasze listy polecające są dostępne dla Państwa. W celu ich przedstawienia, wyboru interesującej tematyki i zakresu oraz terminu i miejsca ich dostarczenia prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez pocztę elektroniczną kancelaria@lexterra.pl

Kontakt

ul. Jesionowa 15
40-159 Katowice
tel. 032 750 59 96
fax 032 750 59 40
kancelaria@lexterra.pl