Lex Terra

Aktualności

Ciekawe realizacje

  • Wycena jeziora

    Tak, jezioro to również nieruchomość. Czy wiecie Państwo, że w Słowenii jest tajemnicze, znikające jezioro?  Pojawia się jesienią, ma długość 10 km i szerokość 5 km. Latem może być uprawiane jako pole, zimą zaś wykorzystywane jest jako lodowisko. To byłaby dopiero wycena! Pytanie tylko, czy nieruchomości rolnej, czy nieruchomości pod wodami?

    więcej

Zespół realizacyjny

Jako firma zajmująca się wyceną wiemy jak ogromne znaczenie dla działalności każdego przedsiębiorstwa ma jego kapitał intelektualny. Jesteśmy dumni mogąc korzystać z wiedzy i doświadczenia szerokiego zaplecza specjalistów różnych dziedzin.
Nasz potencjał kadrowy tworzą rzeczoznawcy majątkowi i budowlani, eksperci ds. wyceny ruchomości, analitycy finansowi i specjaliści ds. wyceny przedsiębiorstw, projektanci i architekci, pośrednicy w obrocie nieruchomościami a także osoby legitymujące się tytułem doradcy rynku nieruchomości (www.drn.com.pl). Na stałe współpracujemy z kancelariami biegłych rewidentów i kancelariami prawniczymi.

Nasza kadra jest dla nas bezcenna. Wszyscy nasi konsultanci posiadają uprawnienia, licencje, doświadczenie i szeroką wiedzę, niezbędną do wykonywanych przez siebie zawodów. Inwestujemy w wiedzę, by nasze usługi były najwyższej jakości. Szanujemy naszych klientów dbając, by nasze prace realizowane były terminowo, z najwyższą starannością, kreatywnym podejściem i zaangażowaniem. Wszystko dlatego, by móc realizować najważniejszy dla nas cel, jakim jest budowanie długofalowych, partnerskich relacji biznesowych z naszymi klientami.

Kontakt

ul. Jesionowa 15
40-159 Katowice
tel. 032 750 59 96
fax 032 750 59 40
kancelaria@lexterra.pl