Lex Terra

Aktualności

 • Życzenia Wielkanocne

  Na zbliżające się  Święta Wielkanocne składam Państwu moc serdecznych, pachnących wiosną życzeń wielkanocny koszyk pełen spełnionych Państwa marzeń oraz wiosennego nastroju bez względu na pogodę

  Katarzyna Rusin

  więcej


Ciekawe realizacje

 • Wycena jeziora

  Tak, jezioro to również nieruchomość. Czy wiecie Państwo, że w Słowenii jest tajemnicze, znikające jezioro?  Pojawia się jesienią, ma długość 10 km i szerokość 5 km. Latem może być uprawiane jako pole, zimą zaś wykorzystywane jest jako lodowisko. To byłaby dopiero wycena! Pytanie tylko, czy nieruchomości rolnej, czy nieruchomości pod wodami?

  więcej

Oferta


 • Wyceny Wyceny

  Jak powiedział Goethe „nie ma wartości równej wartości czasu”, dlatego jeśli chcielibyście Państwo dowiedzieć się, ile w rzeczywistości warta jest Państwa nieruchomość, przedsiębiorstwo, udziały czy akcje, warto zlecić wycenę profesjonalistom.

 • Restrukturyzacja przedsiębiorstw Restrukturyzacja przedsiębiorstw

  Od kilku lat outsourcing stał się naturalnym elementem życia każdej firmy. Dzięki profesjonalnemu wsparciu w podejmowaniu bieżących, czasem doraźnych ale i strategicznych decyzji jak restrukturyzacja poszczególnych obszarów działania przedsiębiorstwa, stanowi on potencjalne źródło przewagi konkurencyjnej na rynku, zmniejsza ryzyko biznesowe i przynosi wiele korzyści.


 • Ekspertyzy, raporty, analizy Ekspertyzy, raporty, analizy

  Dobrze przygotowana analiza to połowa sukcesu. Na indywidualne zlecenia opracowujemy analizy ekonomiczno-finansowe, analizy opłacalności inwestycji, raporty z różnych segmentów rynku nieruchomości a także prowadzimy kompleksowe działania w zakresie organizacji przetargów.

 • Mediacje i negocjacje Mediacje i negocjacje

  Każdy z nas na co dzień jest negocjatorem – negocjujemy ceny w sklepie, z żoną - wyjazd „na ryby” z kolegami, premię z szefem w pracy. Niestety z różnym rezultatem. W konwersacjach ważne jest co się mówi, ale równie ważne jest jak się mówi.


Kontakt

ul. Jesionowa 15
40-159 Katowice
tel. 032 750 59 96
fax 032 750 59 40
kancelaria@lexterra.pl