Lex Terra

Aktualności

Ciekawe realizacje

 • Wycena jeziora

  Tak, jezioro to również nieruchomość. Czy wiecie Państwo, że w Słowenii jest tajemnicze, znikające jezioro?  Pojawia się jesienią, ma długość 10 km i szerokość 5 km. Latem może być uprawiane jako pole, zimą zaś wykorzystywane jest jako lodowisko. To byłaby dopiero wycena! Pytanie tylko, czy nieruchomości rolnej, czy nieruchomości pod wodami?

  więcej

Oferta


 • Wyceny Wyceny

  Jak powiedział Goethe „nie ma wartości równej wartości czasu”, dlatego jeśli chcielibyście Państwo dowiedzieć się, ile w rzeczywistości warta jest Państwa nieruchomość, przedsiębiorstwo, udziały czy akcje, warto zlecić wycenę profesjonalistom.

 • Restrukturyzacja przedsiębiorstw Restrukturyzacja przedsiębiorstw

  Od kilku lat outsourcing stał się naturalnym elementem życia każdej firmy. Dzięki profesjonalnemu wsparciu w podejmowaniu bieżących, czasem doraźnych ale i strategicznych decyzji jak restrukturyzacja poszczególnych obszarów działania przedsiębiorstwa, stanowi on potencjalne źródło przewagi konkurencyjnej na rynku, zmniejsza ryzyko biznesowe i przynosi wiele korzyści.


 • Ekspertyzy, raporty, analizy Ekspertyzy, raporty, analizy

  Dobrze przygotowana analiza to połowa sukcesu. Na indywidualne zlecenia opracowujemy analizy ekonomiczno-finansowe, analizy opłacalności inwestycji, raporty z różnych segmentów rynku nieruchomości a także prowadzimy kompleksowe działania w zakresie organizacji przetargów.

 • Mediacje i negocjacje Mediacje i negocjacje

  Każdy z nas na co dzień jest negocjatorem – negocjujemy ceny w sklepie, z żoną - wyjazd „na ryby” z kolegami, premię z szefem w pracy. Niestety z różnym rezultatem. W konwersacjach ważne jest co się mówi, ale równie ważne jest jak się mówi.


Kontakt

ul. Jesionowa 15
40-159 Katowice
tel. 032 750 59 96
fax 032 750 59 40
kancelaria@lexterra.pl