Lex Terra

Aktualności

Ciekawe realizacje

 • Wycena jeziora

  Tak, jezioro to również nieruchomość. Czy wiecie Państwo, że w Słowenii jest tajemnicze, znikające jezioro?  Pojawia się jesienią, ma długość 10 km i szerokość 5 km. Latem może być uprawiane jako pole, zimą zaś wykorzystywane jest jako lodowisko. To byłaby dopiero wycena! Pytanie tylko, czy nieruchomości rolnej, czy nieruchomości pod wodami?

  więcej

Ciekawe Realizacje

Dla większości z nas nieruchomość to dom, działka lub pole uprawne. Tymczasem nieruchomości posiadają niezliczone formy i są niepowtarzalne. Chcąc podzielić się z Państwem interesującą tematyką jaką jest niewątpliwie rynek nieruchomości, przedstawiamy kilka ciekawych naszych realizacji.


 • Wycena basenu kąpielowego

  Wycena basenu kąpielowego


  Czy wiecie Państwo, że … idealne Ph wody w basenie to 7-7,4? Są to również optymalne warunki do pielęgnacji wody w basenie.

 • Wycena biurowców

  Wycena biurowców


  ul. Mickiewicza, Katowice- 2 wieże. Czy wiecie Państwo, że … budynki te zostały wybudowane 30 lat temu i były wtedy jednymi z największych w Polsce a ich konstrukcja i sposób budowania były nietypowe? Najpierw powstały betonowe trzony budynków a następnie na nich zwieszano od góry do dołu kolejne stropy i piętra.

 • Wycena kortów tenisowych

  Wycena kortów tenisowych


  Czy wiecie Państwo, że… standardowo korty ziemne składają się z warstwy wierzchniej ok. 1 cm mączki ceglanej, 4 cm mieszanki mineralnej, 10 cm żużla o średnicy 5-30 mm, 15cm grubego żużla lub tłucznia o średnicy 5-10 cm?

1 2 3 4 5

Kontakt

ul. Jesionowa 15
40-159 Katowice
tel. 032 750 59 96
fax 032 750 59 40
kancelaria@lexterra.pl