Lex Terra

Aktualności

 • Życzenia Wielkanocne

  Na zbliżające się  Święta Wielkanocne składam Państwu moc serdecznych, pachnących wiosną życzeń wielkanocny koszyk pełen spełnionych Państwa marzeń oraz wiosennego nastroju bez względu na pogodę

  Katarzyna Rusin

  więcej


Ciekawe realizacje

 • Wycena jeziora

  Tak, jezioro to również nieruchomość. Czy wiecie Państwo, że w Słowenii jest tajemnicze, znikające jezioro?  Pojawia się jesienią, ma długość 10 km i szerokość 5 km. Latem może być uprawiane jako pole, zimą zaś wykorzystywane jest jako lodowisko. To byłaby dopiero wycena! Pytanie tylko, czy nieruchomości rolnej, czy nieruchomości pod wodami?

  więcej

Ciekawe Realizacje

Dla większości z nas nieruchomość to dom, działka lub pole uprawne. Tymczasem nieruchomości posiadają niezliczone formy i są niepowtarzalne. Chcąc podzielić się z Państwem interesującą tematyką jaką jest niewątpliwie rynek nieruchomości, przedstawiamy kilka ciekawych naszych realizacji.


 • Wycena basenu kąpielowego

  Wycena basenu kąpielowego


  Czy wiecie Państwo, że … idealne Ph wody w basenie to 7-7,4? Są to również optymalne warunki do pielęgnacji wody w basenie.

 • Wycena biurowców

  Wycena biurowców


  ul. Mickiewicza, Katowice- 2 wieże. Czy wiecie Państwo, że … budynki te zostały wybudowane 30 lat temu i były wtedy jednymi z największych w Polsce a ich konstrukcja i sposób budowania były nietypowe? Najpierw powstały betonowe trzony budynków a następnie na nich zwieszano od góry do dołu kolejne stropy i piętra.

 • Wycena kortów tenisowych

  Wycena kortów tenisowych


  Czy wiecie Państwo, że… standardowo korty ziemne składają się z warstwy wierzchniej ok. 1 cm mączki ceglanej, 4 cm mieszanki mineralnej, 10 cm żużla o średnicy 5-30 mm, 15cm grubego żużla lub tłucznia o średnicy 5-10 cm?

1 2 3 4 5

Kontakt

ul. Jesionowa 15
40-159 Katowice
tel. 032 750 59 96
fax 032 750 59 40
kancelaria@lexterra.pl