Lex Terra

Aktualności

 • Życzenia Wielkanocne

  Na zbliżające się  Święta Wielkanocne składam Państwu moc serdecznych, pachnących wiosną życzeń wielkanocny koszyk pełen spełnionych Państwa marzeń oraz wiosennego nastroju bez względu na pogodę

  Katarzyna Rusin

  więcej


Ciekawe realizacje

 • Wycena jeziora

  Tak, jezioro to również nieruchomość. Czy wiecie Państwo, że w Słowenii jest tajemnicze, znikające jezioro?  Pojawia się jesienią, ma długość 10 km i szerokość 5 km. Latem może być uprawiane jako pole, zimą zaś wykorzystywane jest jako lodowisko. To byłaby dopiero wycena! Pytanie tylko, czy nieruchomości rolnej, czy nieruchomości pod wodami?

  więcej

Ciekawe Realizacje

Dla większości z nas nieruchomość to dom, działka lub pole uprawne. Tymczasem nieruchomości posiadają niezliczone formy i są niepowtarzalne. Chcąc podzielić się z Państwem interesującą tematyką jaką jest niewątpliwie rynek nieruchomości, przedstawiamy kilka ciekawych naszych realizacji.


 • Wycena wyciągu narciarskiego

  Wycena wyciągu narciarskiego


  Czy wiecie Państwo, że… wyciąg orczykowy może mieć przepustowość 1000 osób/godzinę?

 • Wycena pałacu w Kopaniewie k. Lęborka

  Wycena pałacu w Kopaniewie k. Lęborka


  Pałac powstał w roku 1867, budynek zdobiony jest sztukaterią, otoczenie wokół stanowi park krajobrazowy i ogród.

 • ST_3

  Wycena ruchomości


  Nie tylko wycena nieruchomości stanowi ciekawy przedmiot pożądania rzeczoznawców majątkowych. Wycena ruchomości o różnym charakterze  poszerza nasze horyzonty i naszą wiedzę, niejednokrotnie wiedzę historyczną jak np. wycena holownika wybudowanego w 1912 roku w St. Petersburgu.

1 2 3 4 5

Kontakt

ul. Jesionowa 15
40-159 Katowice
tel. 032 750 59 96
fax 032 750 59 40
kancelaria@lexterra.pl